Szukaj

czwartek, 17 listopada 2016

Instalacje słoneczne GRATIS / Energetyka / Nowości Księgarni Technicznej - Newsletter 17-11-2016



v
Nowości i promocje Księgarni Technicznej / Newsletter 17-11-2016
Instalacje słoneczne Instalacje słoneczne. Dobór, montaż i nowe konstrukcje kolektorów
Jerzy Chodura
BROSZURA GRATIS PRZY ZAKUPACH ZA 59 ZŁ
WARUNKI PROMOCJI:
1. Warunkiem otrzymania gratisowego egzemplarza broszury jest dokonanie zakupu w Ksiągarni Technicznej (www.ksiegarniatechniczna.com.pl) za minimum 59 zł brutto bez kosztów przesyłki.
2. Promocja obowiązuje w dniach 17-20 listopada 2016 lub do wyczerpania nakładu
3. Osoby zainteresowane proszimy o wpisanie hasła "BROSZURA" w uwagach do zamówienia.
5. Szczegółowe informacje pod numerem 22-512 60 61.
CZYTAJ WIĘCEJ>>
Prawo energetyczne. Komentarz Prawo energetyczne. Komentarz
Zdzisław Muras, Mariusz Swora
PROMOCJA 17-20.11.2016
Komentarz zawiera wyczerpującą analizę poszczególnych instytucji i rozwiązań ustawy - Prawo energetyczne.
Przygotowany został zarówno w ujęciu doktrynalnym, jak i praktycznym. Przybliża poglądy polskiej i zagranicznej doktryny, a także najnowsze oraz utrwalone orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości UE, Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego, Sądu Apelacyjnego w Warszawie, wojewódzkich sądów administracyjnych oraz Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Przyrządy i instalacje fotowoltaicznePrzyrządy i instalacje fotowoltaiczne
Maciej Sibiński
NOWOŚĆ
Publikacja wyjaśnia podstawowe parametry optoelektroniczne tych urządzeń oraz metody i procedury ich pomiarów. Przedstawia przykłady projektów i konstrukcji instalacji fotowoltaicznych na bazie rzeczywistych rozwiązań..
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Technologie ochrony środowiska w przemyśle i energetyceTechnologie ochrony środowiska w przemyśle i energetyce
Witold M. Lewandowski
NOWOŚĆ
Publikacja prezentuje metody oczyszczania powietrza, wody i gleby skażanych podczas produkcji energii w zakładach energetycznych, przemysłowych oraz gospodarstwach domowych. Przedstawia technologie ochrony środowiska w ujęciu chemicznym, fizycznym, mechanicznym. Poruszone zagadnienia techniczne i technologiczne są faktycznie związane z ochroną atmosfery, hydrosfery i litosfery Ziemi.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Budowa i eksploatacja systemów fotowoltaicznych. Zeszyty dla elektryków - nr 13Budowa i eksploatacja systemów fotowoltaicznych
Mariusz Sarniak
PROMOCJA 17-20.11.2016
Na obecnym etapie rozwoju fotowoltaika urasta do nowej dziedziny nauki i techniki, która łączy w sobie wiedzę z zakresu: fizyki, astronomii, elektroniki, mechaniki, elektrotechniki, energetyki i automatyki. Z drugiej strony, określa się ją jako istotną część szeroko rozumianej inżynierii OZE.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Ochrona odgromowa systemów fotowoltaicznychOchrona odgromowa systemów fotowoltaicznych
Andrzej W. Sowa,
Krzysztof Wincencik
PROMOCJA
17-20.11.2016

W systemach PV wymagane jest umieszczenie kolektorów fotowoltaicznych w miejscach bezpośredniego działania promieni słonecznych. Takim miejscem są dachy obiektów budowlanych. Wzrastające powierzchnie coraz częściej stosowanych kolektorów powodują wzrost zagrożenia piorunowego urządzeń systemów PV.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Działalność gospodarcza w branży elektrycznejDziałalność gospodarcza w branży elektrycznej
Małgorzata Sienna, Maria Michalak
NOWOŚĆ
Warunki i zasady funkcjonowania przedsiębiorstw w gospodarce rynkowej
w odniesieniu do branży elektrycznej, zasady planowania własnej działalności, procedurę postępowania przy zakładaniu własnej firmy jednoosobowej, obowiązki przedsiębiorcy.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Energetyka wyzwania prawno instytucjonalneEnergetyka wyzwania prawno-instytucjonalne
red. nauk. Magdalena Minta, Waldemar Śledziked
NOWOŚĆ
Jak w każdym państwie na świecie, tak i w Polsce kondycja i przyszłość sektora energetycznego determinowana jest przez czynnik polityczny. Wpływ, jaki wywiera on
na branżę, zdaje się być nieograniczony. Decyduje, w jakim kierunku będzie się ona rozwijała. Określa, które technologie i rozwiązania będą wdrażanej.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Polski wpływ na kształtowanie polityki energetycznej UE 2004-2015Polski wpływ na kształtowanie polityki energetycznej UE 2004-2015
Mariusz Ruszel
NOWOŚĆ
Autor ukazuje tajniki polityki energetycznej, wymagającej skoordynowanych działań, umiejętności budowy koalicji oraz skutecznego wykorzystywania dostępnych instrumentów formalnych i nieformalnych. Próbuje odpowiedzieć, na ile skuteczne były działania podjęte przez Polskę.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>
Katastrofa w CzarnobyluKatastrofa w Czarnobylu. Przyczyny wybuchu reaktora – obalanie mitów
Jerzy Kubowski

NOWOŚĆ
W niniejszej książce w sposób popularnonaukowy opisano złożone fizyko-techniczne przyczyny, które sprawiły, że reaktor eksplodował jak bomba atomowa. Trzy miesiące po katastrofie, w sierpniu 1986 roku, owe powody zostały w zafałszowanej formie przedstawione przez ZSRR ekspertom Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. Fakty ujawniono dopiero po latach.
KUP W KSIEGARNI TECHNICZNEJ>>

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na ciekawe promocje, atrakcyjne rabaty, fachową pomoc przy doborze właściwych publikacji oraz szybką i sprawną obsługę. Realizujemy również zamówienia indywidualne oraz sprowadzamy pozycje, których aktualnie nie ma w ofercie.
Jeśli na naszych stronach nie znaleźliście Państwo pozycji, których poszukujecie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Księgarnia Techniczna Grupy MEDIUM
ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa
tel. 22-512 60 60, fax 22/810 27 42
eib@ksiegarniatechniczna.com.pl www.ksiegarniatechniczna.com.pl

Nadawcą listu jest Grupa Medium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, Numer rejestru KRS 0000537655, NIP 1132860378, REGON 146393437, Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 PLN
Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać więcej podobnych wiadomości, prosimy o przesłanie pustego e-maila z tematem REZYGNACJA na adres eib@ksiegarniatechniczna.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz